-  


Avrupa Birliği
Medya
Söyleşi
Araştırmalar
Galeriler
Yazarlar
Tüketici Hakları
Yaşam Çizgileri
Kültür-Sanat
Aujourd'hui la Turquie
 
"Fransız Sineması"
Oyun (Le jeu)
Bir Fred Vavayé filmi
Oynayanlar: Bénérice Bejo et Stéphane De Groodt, Doria Tillier ve Vincent Elbaz, ayrıca Suzanne Clément et Roscdy Zem, Grégory Gadebois

Arkadaşlarla eğlenmek üzere toplandığımız bir akşam tüm cep telefonlarını masaya koymaya karar verdiğimizde her şey ansızın değişti... Sosyal ağlarla ilgili her türlü yazılı mesaj, çağrı, posta veya mesaj konuklarla paylaşılacaktı. (…) Devamını okumak için tıklayınız. Mireille Sadège

_
"Oyun (Le jeu)", Mireille Sadège'in sineması. "Bir Fred Vavayé filmi
Oynayanlar: Bénérice Bejo et Stéphane De Groodt, Doria Tillier ve Vincent Elbaz, ayrıca Suzanne Clément et Roscdy Zem, Grégory Gadebois"
 (…) okumak için tıklayınız.
"İtalyan şef Salvatore Denaro’ya selam!", Hüseyin Latif'in yazısı. "Ne kadar çok “ihanet eden” varmış!.. diye yazsam tüm gazeteyi dolduracak!"  (…) okumak için tıklayınız.
"Yazarın Not Defteri", BizimAvrupa Diyor ki "Bir Hüseyin Latif Kitabı daha... Hüseyin Latif’in çeşitli dönemlerde yazıp kütüphanesinin raflarında unuttuğu not defterlerinden derlediği, gerçek yaşamıyla düşsel dünyasını birleştiren hikayeler içerisinde hikayelerin toplandığı bu kitabını okurken (...)"  (…) okumak için tıklayınız.
"Mine Sanat Galerisi’nde Yetişkinler için Peekaboo", Sırma Parman'ın yazısı. "Alıştığımız şekliyle insanlık tarihi, gerçek olanın ne olduğundan öte, esasen bir gerçekliğin kabulüyle başlar"  (…) okumak için tıklayınız.
"Söyleyebileceğimi bilmiyordum", Müyesser Saka'nın yazısı. "Hayallerim vardı, hep kendime sakladım. Gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin hiç önemi yoktu. Hayallerimi söyleyebileceğimi bilmiyordum."  (…) okumak için tıklayınız.
"Sevginin Mutluluğu, Gönlüm İçin", Metin Birkan Yıldırım'ın şiiri "Bir coşku sarıyor benliğimi / Dinleyince o sevgi sözlerini / Öpmek istiyorum usulca / Sevgi bakışlarıyla dolu gözlerini"  (…) okumak için tıklayınız.
Google
Başyazı
İtalyan şef Salvatore Denaro’ya selam!
Ne kadar çok “ihanet eden” varmış!.. diye yazsam tüm gazeteyi dolduracak!
Bu ay yazacak ne kadar çok şey var görünse de, hiç de dişe değer bir şey yok. Önce V. Cumhuriyet’teki ihanetleri mi yazsam diye düşünüyordum. Ne kadar çok “ihanet eden” varmış!.. (…) Devamını okumak için tıklayınız. Hüseyin Latif


Bizimavrupa Yayınları
İki A Dağıtım
_
Bizimavrupa'ya reklam vermek için tıklayınız...
_
Şiir Köşesi
Prof. Dr. Metin Birkan Yıldırım
Bitmemiş Hikayeler?
Bizimavrupa Yayınları
İki A Dağıtım
Bir Hüseyin Latif kitabı. (...) Biraz önce içtiği üç kadeh kırmızı şarap onun üç kadeh beyazıyla buluştuğundaki birliktelik şimdi, artık yok.
_
 Bizimle çalışmak ister misiniz?
    Başvuru formu için tıklayınız...
_
Bizim Avrupa'ya abone olmak
için e-mail adresinizi yazınız.
__
Bizim Avrupa Yayıncılık
Tel:0 216 550 22 50


Hüseyin Latif, Bizimavrupa Yayınları
bizimavrupa@gmail.com


MedyaLink   Bize yazmak için   Telefon Rehberi   Cinéma Français   Radyo
  Üniversiteler   Galeriler   Yazarlar   Yaşam Çizgileri   Haber Arşivi

İstanbul Düşerken
Sipariş için: alaturquie@gmail.com / 0 216 550 22 50
Giris - 2