-  


Avrupa Birliği
Medya
Söyleşi
Araştırmalar
Galeriler
Yazarlar
Tüketici Hakları
Yaşam Çizgileri
Kültür-Sanat
Aujourd'hui la Turquie
 
"Fransız Sineması"
Chambre 212 (212 Numaralı Oda)
Bir Christophe Honoré filmi
Avec Chiara Mastroianni, Vincent Lacoste, Camille Cottin

Maria (Chiara Mastroianni) ve Richard (Benjamin Biolay) uzun yıllardır birlikte yaşamaktalar. Ünlü bir hukuk profesörü olan Maria artık Richard’tan sıkılmış ve kendisine genç aşıklardan bir koleksiyon oluşturmuştur. (…) Devamını okumak için tıklayınız. Mireille Sadège

_
"Yetti artık!", Hüseyin Latif'in yazısı. "Coronavirüs salgını sonrası yeni bir yaşam biçimi, en başta sosyal mesafe gibi yeni kültürel ilişkiler bizi beklerken..."  (…) okumak için tıklayınız.
"Yazarın Yaşamından Kesitler", BizimAvrupa Diyor ki Bir Hüseyin Latif Kitabı Daha "Günümüz İstanbul’u, Yazarlar ve Yaşam"  (…) okumak için tıklayınız.
"Chambre 212 (212 Numaralı Oda)", Mireille Sadège'in sineması. "Bir Christophe Honoré filmi
Avec Chiara Mastroianni, Vincent Lacoste, Camille Cottin"
 (…) okumak için tıklayınız.
"Mine Sanat Galerisi’nde Yetişkinler için Peekaboo", Sırma Parman'ın yazısı. "Alıştığımız şekliyle insanlık tarihi, gerçek olanın ne olduğundan öte, esasen bir gerçekliğin kabulüyle başlar"  (…) okumak için tıklayınız.
"Söyleyebileceğimi bilmiyordum", Müyesser Saka'nın yazısı. "Hayallerim vardı, hep kendime sakladım. Gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin hiç önemi yoktu. Hayallerimi söyleyebileceğimi bilmiyordum."  (…) okumak için tıklayınız.
"Sevginin Mutluluğu, Gönlüm İçin", Metin Birkan Yıldırım'ın şiiri "Bir coşku sarıyor benliğimi / Dinleyince o sevgi sözlerini / Öpmek istiyorum usulca / Sevgi bakışlarıyla dolu gözlerini"  (…) okumak için tıklayınız.
Google
Başyazı
Yetti artık!
Coronavirüs salgını sonrası yeni bir yaşam biçimi, en başta sosyal mesafe gibi yeni kültürel ilişkiler bizi beklerken...
http://www.bizimavrupa.net/Yetti_Artik.pdf
Fransa’da halkın yüzde 84’ü ülke dışına taşınmış üretimin yeniden ülke içine gelmesinden yana. Bu sadece Fransa’da değil, diğer gelişmiş ya da gelişmekte olan ülkelerde de en çok tartışılan konu oldu. (…) Devamını okumak için tıklayınız. Hüseyin Latif


Bizimavrupa Yayınları
_
Bizimavrupa'ya reklam vermek için tıklayınız...
_
Şiir Köşesi
Prof. Dr. Metin Birkan Yıldırım
Bitmemiş Hikayeler?
Bizimavrupa Yayınları
İki A Dağıtım
Bir Hüseyin Latif kitabı. (...) Biraz önce içtiği üç kadeh kırmızı şarap onun üç kadeh beyazıyla buluştuğundaki birliktelik şimdi, artık yok.
_
 Bizimle çalışmak ister misiniz?
    Başvuru formu için tıklayınız...
_
Bizim Avrupa'ya abone olmak
için e-mail adresinizi yazınız.
__
Bizim Avrupa Yayıncılık
Tel:0 216 550 22 50


Hüseyin Latif, Bizimavrupa Yayınları
bizimavrupa@gmail.com


MedyaLink   Bize yazmak için   Telefon Rehberi   Cinéma Français   Radyo
  Üniversiteler   Galeriler   Yazarlar   Yaşam Çizgileri   Haber Arşivi

İstanbul Düşerken
Sipariş için: alaturquie@gmail.com / 0 216 550 22 50
Giris - 74